08.11.2018

liczy się START!

Dokładnie rok temu założyliśmy Fundację inCanto. Pierwsze miesiące działalności okazały się dla nas szczególnie cennym poligonem doświadczalnym, który pozwolił nam zdobyć ważną wiedzę praktyczną: w kontakcie z urzędami i urzędnikami, sądem, księgowością, prawnikami, szeroko pojętym biznesem, a także pierwszymi Darczyńcami i odbiorcami naszej działalności. Jesteśmy prawdziwymi szczęściarzami, bo przez zaledwie 12 miesięcy działalności wokół Fundacji zgromadziło się wiele inspirujących osób, które są świetnymi specjalistami w swoich dziedzinach.

Tym cennym doświadczeniem chcemy się dzielić. Dlatego zapraszamy w dn. 21-22 listopada do naszej siedziby na niezwykłe wydarzenie – „liczy się START!” – konferencję i warsztaty, które pomogą młodym organizacjom, fundacjom czy stowarzyszeniom działającym dłużej, a także tym, którzy dopiero myślą o rejestracji NGO. To konferencja od NGO dla NGO – bez zbędnych treści i wypełniaczy za unijne granty – sam konkret! Rzetelna wiedza, którą otrzymasz, da Twojej organizacji pewność przy stawianiu pierwszych kroków w trzecim sektorze lub pomoże solidnie stanąć na nogi i przygotować mądrą strategię rozwoju. Zapraszamy do udziału jedynie 30 osób – maksymalnie 2 osoby z jednej organizacji. Da to każdemu uczestnikowi szansę na bezpośredni kontakt z prowadzącymi.

Oddamy głos ekspertom zajmującym się prawem, finansami, księgowością, fundraisingiem, projektowaniem, testowaniem, marketingiem. Znajdzie się też czas na przestudiowanie naszego przypadku (case study Fundacji inCanto) i wymianę doświadczeń, która na pewno będzie twórcza i owocna dla każdej ze stron.

Po więcej informacji i program konferencji zapraszamy na www.fundacjaincanto.pl/konferencja

Podziel się naszymi informacjami