06.11.2018

To był dla nas #RokZachwytu

Zawsze najlepiej wspomina się te dobre chwile, które zdarzyły się po raz pierwszy. Pierwsze spotkanie zespołu, pierwsze zdanie w statucie, pierwszy dzień w biurze, pierwszy koncert, pierwsza płyta, pierwszy festiwal, pierwszy Darczyńca, pierwsza kampania, pierwsza kartka z wakacji, pierwsze spotkanie przy Grodzkiej… Przez ostatnie 12 miesięcy takich pierwszych” mieliśmy wiele. Fundacja inCanto działa od roku – dlatego chcemy się tymi niezwykle dla nas miłymi wspomnieniami ucieszyć i wspólnie świętować!

Z tej okazji przez cały listopad będziemy zapraszać Was do dzielenia się Waszymi wspomnieniami z minionego roku. Czym Was zaskoczyliśmy? Jaki moment pozostał Wam w pamięci? Jakie było Wasze pierwsze wrażenie ze spotkania z Fundacją? Czy jest coś, o czym my nie wiemy, a wydarzyło się dzięki temu, że powstała Fundacja? Czy pamiętacie jakąś zabawną sytuację związaną z inCanto, którą chcecie nam przypomnieć?

#RokZachwytu to akcja świętowania, w którą może się włączyć każdy, kto miał jakąkolwiek styczność z naszą działalnością. Wystarczy nagrać swoje wspomnienie i wrzucić na swojego Facebooka, Twittera lub inny portal koniecznie z hasztagiem #RokZachwytu. Filmy (bądź linki do nich) możecie nam też przesyłać na adres poczta@fundacjaincanto.pl Dzięki temu przez ten miesiąc dane nam będzie zobaczyć środowisko, jakie wytworzyło się wokół naszej misji! A może dzięki temu o Fundacji dowiedzą się Wasi znajomi i zainteresują się tym, co wspólnie możemy zrobić dobrego?

Wasz udział w akcji #RokZachwytu to najlepszy prezent, jaki możecie nam sprawić na urodziny. Przez cały miesiąc będziemy wspominać miniony rok, spotkanych ludzi i wydarzenia, w których wzięliśmy udział.

A już teraz zapraszamy Was na Mszę świętą, którą chcemy podziękować Panu Bogu za wszystkich Was – 27 listopada o godzinie 18:30 w kościele oo. Zmartwychwstańców przy ul. Łobzowskiej w Krakowie.

Podziel się naszymi informacjami