1 02 2018

Wkrótce otwarcie biura fundacji!

Bardzo się cieszymy, że już na starcie swojej działalności Fundacja inCanto będzie dysponować adresem w samym centrum historycznym Krakowa. Nasze nowe biuro mieści się w budynku należącym do ss. Klarysek, przy ulicy Grodzkiej 54.

W XIX wieku była to szkoła, później aż do lat 50 XX w. archiwum państwowe, a teraz… w jednym z pomieszczeń znalazło się miejsce dla pasjonatów muzyki sakralnej.

Dzięki zaskakującej hojności i życzliwości jednego z Zachwyconych nasze biuro już w pierwszych dniach przeszło sporą metamorfozę!

Odnowiliśmy podłogę i ściany, a teraz skupiamy się na dobraniu odpowiedniego wyposażenia, żeby biuro mogło pełnić rolę dobrego miejsca spotkań (zarówno tych indywidualnych, jak i grupowych).

Niektórzy z Was zgłaszali, że chcieliby ofiarować Fundacji jakiś prezent na inaugurację biura. To ogromnie miłe i już teraz za to dziękujemy! Postanowiliśmy Wam ułatwić sprawę i opublikować listę rzeczy, z których z pewnością się ucieszymy i które bardzo nam pomogą w organizacji podobnych spotkań. Można ją znaleźć tutaj:

http://bit.ly/2DWwzer (prosimy o rezerwowanie prezentów poprzez wpisywanie się do arkusza lub wiadomość prywatną)

Wkrótce będziemy inaugurować naszą działalność w tym miejscu. Już teraz zapraszamy na Grodzką na kawę!

Podziel się naszymi informacjami