11.12.2018

Ach, co to było za świętowanie!

Ach, co to było za świętowanie! Zostaliśmy zasypani miłymi wspomnieniami, życzeniami, ale też poruszającymi świadectwami. Przeglądając się w lustrze wypowiedzi naszych znajomych i przyjaciół dowiedzieliśmy się o Fundacji i o nas samych wiele nowego. Taki był #RokZachwytu – sposób na świętowanie pierwszych urodzin Fundacji inCanto.

Najbardziej wzruszyli nas nasi Przyjaciele, którzy niejednokrotnie przełamując wewnętrzny opór przed mówieniem do kamery (czy smartfona) wypowiedzieli z serca swoje emocje związane z Fundacją.

Szczególnie ważne i cenne były wypowiedzi naszych Darczyńców o zaufaniu Fundacji i powodach, dla których nas nim obdarzają. Relacje z Zachwyconymi, oparte na szczerości, wzajemnym szacunku i ubogacaniu się są tym, o co chcemy szczególnie dbać!

Fantastycznie było spotkać się na wspólnym świętowaniu na specjalnym koncercie przygotowanym z myślą o Zachwyconych. Ten wieczór zapamiętamy na długo – skupiał jak w soczewce rok historii Fundacji – pozwolił nam zobaczyć i doświadczyć, jak wiele zawdzięczamy ludziom, których niejednokrotnie nie znaliśmy jeszcze kilka miesięcy temu. Ta Fundacja realizuje się właśnie w relacjach! To nie jest własność jej inicjatorów, ale wspólne dobro, które rośnie dzięki zaangażowaniu ciągle powiększającego się grona pasjonatów muzyki sakralnej!

Cieszymy się z gościny u o. Zmartwychwstańców przy Łobzowskiej 10, gdzie 27 listopada została odprawiona Msza święta za wszystkich Przyjaciół i Dobrodziejów Fundacji. Piękny prezent sprawił nam blisko z nami zaprzyjaźniony chór Animabile, który zadbał o muzyczną warstwę liturgii.

Śpiewacy chóru sprawili nam też wielką niespodziankę dołączając do #RokuZachwytu z prawdziwym przytupem.

Do urodzinowych życzeń śpiewająco dołączył się Zespół Muzyki Dawnej PERFUGIUM:

Składanie życzeń Fundacji i czas podsumowań rozgrywał się też głównie na Facebooku – do akcji #RokZachwytu zaprosiliśmy wszystkich naszych fanów i znajomych. Zobaczcie co powiedzieli:

Podziel się naszymi informacjami