Justyna Stolarska


Specjalista ds. współpracy z Darczyńcami | Koordynator projektów | członek zarządu Fundacji inCanto

Z urodzenia krakowianka. Absolwentka wydziałów instrumentalnych Akademii Muzycznej w Bydgoszczy oraz Akademii Sztuki w Szczecinie. Certyfikowany project menager w metodyce Prince2, z Fundacją inCanto związana od 2020 roku. Swoje doświadczenie zdobywała od czasów licealnych, angażując się w inicjatywy muzyczne działające w ramach NGO, a później także w prace akademickich komisji stypendialnych i koordynację własnej pracy wolnego strzelca. Dzięki muzyce jeździ po Polsce, a także odwiedza różne kraje świata, grając koncerty i uczestnicząc w festiwalach.
W Fundacji zajmuje się koordynacją Festiwalu Rezonanse, poszukiwaniem nowych możliwości finansowania działań oraz czuwa, aby wieść o projektach Fundacji niosła się szeroko. Troszczy się także o relacje z Darczyńcami i wszystkimi, którzy na Fundację trafiają i chcą zostać na dłużej.
Najbardziej nie lubi monotonii i bezczynności, więc nieustannie stawia sobie w życiu nowe wyzwania. Interesuje się wszelkimi przejawami kultury, w której szuka przede wszystkim autentyzmu, piękna i historii ludzkich.


j.poprawska@fundacjaincanto.pl