Szczepan Kasiński

Specjalista ds. fundraisingu i rozwoju | członek Rady Nadzorczej Fundacji

codziennie zmienia świat na lepsze, pomagając organizacjom pozarządowym działać lepiej i skuteczniej przekonywać Darczyńców do otwierania serc i portfeli. Uwielbia tworzyć i opowiadać dobre historie o tym, jak świat staje się piękniejszy dzięki drobnym, ale cennym krokom wykonywanym wspólnie.

Jest pasjonatem i praktykiem trudnej sztuki fundraisingu i nieustannej zmiany organizacji, dlatego w fundacji zajmuje troszczy się o Darczyńców i na każdym kroku szuka nowych ścieżek rozwoju. Wierzy, że piękno wciąż jest na świecie, tylko trochę się ukryło, dlatego pomaga je wydobywać.
Pasjonat wszystkiego co da się przeczytać, ze szczególnym sentymentem spoglądając na polską fantastykę i mądre książki o rozwoju biznesu.