FaniMani

wspieraj Fundację robiąc zakupy online

Zakładając konto na portalu FaniMani bez żadnych dodatkowych kosztów, możesz przekazać część wartości swoich zakupów na cele Fundacji inCanto. W akcji bierze udział ponad 1600 sklepów w tym największe portale sprzedażowe jak Allegro, Booking, Pyszne, eobuwie, Empik.com.

Jak założyć konto na portalu FaniMani?


1

Wejdź na portal FaniMani i przejdź po kolei etapy rejestracji konta. Nie zajmie Ci to więcej niż trzy minuty. Skorzystaj z linku podanego poniżej, w którym Justyna zaprasza Cię do dołączenia do programu. Dzięki temu już na tym etapie wspierasz Fundację kwotą 5 zł, a jeszcze nie zrobiłeś żadnych zakupów!

2

Po pomyślnej rejestracji w swoim profilu wskaż Fundację inCanto, jako organizację, którą chcesz wspierać.

3

Zainstaluj rozszerzenie do przeglądarki, które samodzielnie będzie rozpoznawać, czy dany sklep internetowy bierze udział w akcji i naliczy darowiznę od Twoich zakupów. Rozszerzenie nie pobiera żadnych danych i jest w pełni bezpieczne, a Ty nie musisz pamiętać przy zakupach online, aby przechodzić za każdym razem przez witrynę FaniMani.

4

Jeśli robisz także zakupy przez telefon, pobierz aplikację FaniMani na telefon, która działa tak samo, jak rozszerzenie do przeglądarki.

5

Zachęć znajomych do wspierania Fundacji przez FaniMani! W swoim profilu znajdziesz specjalny link zapraszający do rejestracji, który możesz rozesłać swoim bliskim i nie tylko. Każda rejestracja w serwisie za pomocą tego linka to dodatkowe 5 złotych dla nas.