12.09.2019

Przeprowadzamy Fundację

Zmiany, zmiany… Po niespełna dwóch latach działalności, dwóch niezwykłych festiwalach, dwudziestu trzech spotkaniach cameraINcanto, kilku koncertach, pięciu wydanych płytach, dziesiątkach gości, niezliczonych spotkaniach, rozmowach, godzinach pracy, po 20 miesiącach w biurze przy ul. Grodzkiej 54, przyszedł czas na zmiany, czyli czeka nas przeprowadzka.

Jeszcze w październiku przeniesiemy się do nowego lokalu przy ul. Kujawskiej (nadal w Krakowie), miejsca przestronnego, lepiej dostosowanego do naszych potrzeb i pozwalającego na rozwój działalności Fundacji.

Dziękując za Waszą obecność na Grodzkiej, wizyty, dyskusje, wspólnie spędzony czas, chcemy Was poprosić o pomoc: zmiana miejsca spowoduje spore zamieszanie w funkcjonowaniu Fundacji i szereg nowych, nieplanowanych potrzeb. Jeśli tylko możesz, prosimy – pomóż nam w tej skomplikowanej i kłopotliwej dla nas chwili.

Czego potrzebujemy?

  1. Pomocy fizycznej w spakowaniu, przeniesieniu i rozpakowaniu naszych rzeczy (od 21 do 25 października).
  2. Pomocy fizycznej w transporcie dużych mebli.
  3. Pomocy w umeblowaniu nowej przestrzeni – będziemy potrzebować kilku dodatkowych sprzętów, żeby dobrze odnaleźć się w nowym miejscu.

Jeśli w żadną z tych spraw nie masz możliwości zaangażować się bezpośrednio, możesz wesprzeć nas datkiem na cel przeprowadzki.

Każda złotówka sprawi, że łatwiej nam będzie zdecydowanie łatwiej odnaleźć się w nowym miejscu i szybciej wrócić do normalnego trybu pracy.

Na koniec pozostaje nam tylko zaprosić Was wszystkich do nowego biura, zarówno na “parapetówkę” przy okazji otwarcia, jak i na towarzyszenie nam w dalszej pracy i działalności Fundacji. Przed nami kolejne spotkania, dyskusje i koncerty, którym towarzyszy aromat dobrej kawy i zachwyt pięknem muzyki.

Podziel się naszymi informacjami