Kompozytor

Mariusz Kramarz

Mariusz Kramarz – kompozytor, aranżer, dyrygent, organista. Jego aranżacje znajdują się m.in. na 2 płytach CD wydanych przez Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. F. Chopina w Nowym Targu. Współpracuje z Fundacją inCanto, z zespołem wokalnym Cracow Baroque Consort, Państwową Szkołą Muzyczną I i II stopnia im. F. Chopina w Nowym Targu, Państwową Szkołą Muzyczną II stopnia im. W. Żeleńskiego, Narodowym Forum Muzyki, Stowarzyszeniem Passionart oraz z wydawnictwem Polihymnia. Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. W trakcie przygotowań do premiery są utwory: Stabat Mater in memoriam Ioannis Pauli II na orkiestrę, chór i solistów, a także Oratio ad Sanctum Michael Archangele na orkiestrę blaszaną, smyczki, perkusję i chór męski. Jesienią b.r. w Chicago (U.S.A) odbędzie się wykonanie Sanctus z Małej Mszy G-dur. Jest organistą Bazyliki Grobu Bożego w Miechowie, współpracuje również z tamtejszym chórem.

Strona internetowa Mariusza Kramarza

Mariusz Kramarz

Ważniejsze kompozycje:
Mała Msza G-dur na orkiestrę, chór i solistów (2019)
Pone me ut signaculum na chór mieszany (2019)
Stała Matka Boleściwa na sopran solo i fortepian (2017)
Nokturn Des-dur na fortepian (2019)