23.11.2023

6. urodziny inCanto

6. urodziny inCanto

Trudno w to uwierzyć, ale daty nie kłamią – 29 listopada nasza Fundacja kończy 6 lat!

Ale, ale! Poza samą rocznicą, mamy więcej powodów do świętowania – nasze biuro przy Placu Sikorskiego jest już w pełni wyposażone, a sklep Zachwyceni.online otwiera oficjalnie swoje stacjonarne podwoje.

By wspólnie ucieszyć się tym całym dobrodziejstwem, mamy propozycję nie do odrzucenia:

29 listopada (środa) zapraszamy Was na urodzinową kawusię! W tym dniu, między 10:00 a 19:00 można do nas wpaść tak po prostu, bez zapowiedzi i uzyskać przyzwoity, brunatny napar z odrobiną mlecznej pianeczki w zamian za »Sto lat« (może być recytowane). Kawa bez ciasta jest jak świat bez inCanto – nie do wyobrażenia, więc możecie liczyć także na słodki kąsek.

Dodatkowo, jak już zostało powiedziane, Zachwyceni.online prezentują swoją stacjonarną wersję, więc z tej okazji zdarzy się coś, co nie zdarza się NIGDY – będą rabaty i specjalne oferty! To dobry moment, żeby zrobić zakupy prezentowe lub zaopatrzyć się w kartki świąteczne.

Od dzisiaj, aż do przyszłej środy będziemy wspominać minione sześć lat i dzielić się z Wami „zdjęciem roku” na Facebooku oraz Instagramie wraz z kuluarową opowieścią, której być może jeszcze nie znacie.

Brzmi fajnie? Poświętujmy razem!

Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni, że jesteście!

Do zobaczenia na Placu Sikorskiego 3/4!

Podziel się naszymi informacjami